Pedikúra

Přístrojová - suchá pedikúra 

Je inovované odborné ošetření nohou, nehtů a kůže. Při ošetření používám speciální ​vysokoobrátkový přístroj s odsáváním a  frézami. Přístrojová pedikúra se používá na ošetření nehtů - jejich tvarování,  při problémech se zarůstajícími nehty, zdeformovanými nebo poškozenými nehty, na ošetření otlaků, mozolů, zrohovatělé kůže a na kuří oka. Je to nejvhodnější ošetření pro diabetické pacienty. 

Mokrá pedikúra

Je to ošetření, která se provádí už mnoho let a většina populace ji velmi dobře zná. Při této proceduře se namočí nohy ve vodní lázni a upravují se nástroji jako jsou pilníky, rašple, skalpel, či krédo, . . .

Kombinovaná pedikúra 

Je ošetření v kombinaci mokré a suché pedikúry, přináší výhody obou a odstraňuje vzájemně jejich nevýhody.

Pedikúra Balbcare

Jde o zábal se sedmi účinnými látkami a neutrálním pH. Zjistíte, že s Balbcare pedikúrními návleky se budou Vaše nohy cítit skvěle a Vaše nehty budou neuvěřitelně zdravé - připravené na zdobení lakem nebo pro modelaci. Emulze obsahuje přírodní výtažky z hamamelu, tea tree olej, alantoin, vápník, keratin a přírodní změkčovač pokožky, jehož aplikace zvyšuje přilnavost polymeru. BalbCare kompletně eliminuje použití vody, což snižuje o 100% riziko plísňových a mykotických onemocnění. Výrobek je zabalen ve sterilním obalu.
Dermatologicky testováno.