O mně

Jmenuji se Julie Budová a začalo to před léty, kdy jsem se chtěla posunout v živoMajitelka Julie Budová - pedikúra, manikúratě dál. Rozhodla jsem se v roce 2009 věnovat péči o nohy a ruce. Tím se můj „koníček“ stal prací a práce je mým koníčkem. Péče o nohy a ruce mi tak nabídla mnoho dalších možností, které velmi ráda předávám dál svým klientům.

V roce 2013 jsem se stala členem České podiatrické společnosti o. s.. Cílem společnosti je především podpora a rozvoj komplexní péče o nohu, odborný růst členů, jejich informování, vzdělávání a napomáhání při ochraně jejich zájmů. Hlavním společným cílem je propagace, osvěta kvalitní  péče o nohu, poskytování dostatečného spektra informací a kvalitních služeb prostřednictvím členů.

V roce 2016 se začala psát další etapa mé životní cesty. Nastoupila jsem na studijní obor všeobecná zdravotní sestra. Po absolvování studia na zdravotnické škole v Ostravě, jsem dostala nabídku, kterou jsem ráda přijala. Od roku 2021 působím jako všeobecná zdravotní sestra nejen pro péči v podiatrii, v diabetologické a podiatrické ambulanci v Ostravě, MUDr. Miroslav Koliba. Pracovní zkušenost ze soukromé praxe pedikúry jsem rozšířila o zkušenosti z ambulance. Troufnu si říci, že tyto dvě profese se vzájemně prolínají a jsou užitkem nejen pro mě, ale i pro pacienty a klienty. Mojí specializací je tedy preventivní péče no nohy u diabetiků. 

Jsem sama zvědavá jaká bude moje další životní cesta, kdo ví kam mě zavede teď....... :-)  

Julie Budová, DiS.

Pečujeme o ně málo, pozornost si získají teprve, až když začnou bolet. Tím nám připomínají, abychom se k nim s láskou chovali, jelikož je potřebujeme na celý život.

Musíme si uvědomit, že nohy nás nosí za všech okolností. Proto věnujme zájem a porozumění tomu, co svou vlastní námahou vložíme do svých zdravých noh." (mix autorů)