Manikúra

Parafínový zábal

Vrstva parafínu na rukou dokáže prohřát a uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zvýší krevní oběh a otevře póry. Odstraní se odumřelé a suché části pokožky, kůži zjemní a dodá ji výživu, pokožka po takové kůře pak může daleko lépe absorbovat hydratační a vyživující složky kosmetických přípravků. Parafínový zábal v podstatě působí jako taková malá sauna. Vaše ruce budou krásně jemné.  Pomáhá i zdravotním obtížím! Díky působení tepla na svaly a klouby se podobné zábaly doporučují i při některých zdravotních obtížích. Pomáhají například odstraňovat bolesti kloubů, ztuhlost svalů, mohou alespoň částečně pomoci při chorobách pohybového aparátu, revmatické artritidě, mají pozitivní vliv na suchou a popraskanou kůži, pomáhají zjemnit hrubou, zatvrdlou a mozolovitou pokožku, zpevní a ošetří nehty a jejich okolí, jsou užitečným pomocníkem proti různým kožním onemocněním. Dobře také působí na nervovou soustavu a takový parafínový zábal se může stát i příjemnou relaxací.

Nejprve se musí ruce očistit a zbavit šupinek staré kůže - například peelingem na ruce. Poté namočíte ruce až po zápěstí na několik vteřin do rozehřátého parafínu. Aby došlo k rovnoměrnému rozložení, je třeba ruce na chvíli vyndat a opět ponořit do lázně, nejlépe 3 krát. Necháte vosk okapat a potom ruce vložíte do mikroténového nebo igelitového sáčku, navléknete froté rukavice (díky tomu může působit teplo delší dobu). Vosk se nechá působit zhruba 15 - 20 minut. Pak stačí parafín z pokožky jen lehce stáhnout a ruce ošetřit výživným krémem. Chcete-li si udržet krásné a jemné ruce, doporučuje se dopřát parafinovou lázeň každé 3 – 4 týdny.

P-SHINE manikúra

Japonská manikúra zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. Manikúra p-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu.

Manikúra Balbcare

Jde o zábal se sedmi účinnými látkami a neutrálním pH. Zjistíte, že s Balbcare manikúrními rukavicemi se budou Vaše ruce cítit skvěle a Vaše nehty budou neuvěřitelně zdravé - připravené na zdobení lakem nebo pro modelaci. Emulze obsahuje přírodní výtažky z hamamelu, tea tree olej, alantoin, vápník, keratin a přírodní změkčovač pokožky, jehož aplikace zvyšuje přilnavost polymeru. BalbCare kompletně eliminuje použití vody, což snižuje o 100% riziko plísňových a mykotických onemocnění. Výrobek je zabalen ve sterilním obalu.
Dermatologicky testováno.